Zakupy dla czworonoga. Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny?

O ile podstawowe zakupy dla czworonoga faktycznie można zrobić w większym supermarkecie, o tyle takie rozwiązanie wiąże się z wieloma ograniczeniami. Już na pierwszy rzut oka widać, że asortyment w markecie jest mocno okrojony, a co najważniejsze, sprowadzony nie do tego, co jest najlepsze dla naszych pupili, a do tego, co jest bardziej znane i promowane. Na tym jednak nie koniec! Dlaczego warto wybierać sklep zoologiczny na zakupy dla swoich pupili? Co takiego w nich znajdziemy, czego nie ma w markecie? Już wyjaśniamy!

Sklep zoologiczny, czyli większy asortyment do wyboru

Często w dużych sieciach marketowych na półkach z produktami dla zwierząt znajdziemy co prawda podstawowe akcesoria, jednak ich wybór jest zazwyczaj bardzo ograniczony. Nie wspominając już o innych produktach, takich jak karmy, suplementy czy artykuły pielęgnacyjne dla zwierząt. Prawda jest bowiem taka, że nawet najmniejszy sklep zoologiczny, zawsze będzie miał bardziej zróżnicowaną i większą ofertę produktów, a już zwłaszcza tych z kategorii karm specjalistycznych czy po prostu karm naturalnych, suplementów czy wysokiej jakości akcesoriów dla zwierząt.

Zdrowe i pełnowartościowe karmy

Największym problemem zakupów jedzenia dla zwierząt w zwykłych sieciówkach jest ich zła jakość. Są to z reguły najpopularniejsze karmy komercyjne, których skład i wartość odżywczą można niestety porównać do śmieciowego jedzenia typu fast food. Oczywiście o karmach bezzbożowych czy karmach naturalnych słyszy się coraz więcej, jednak dostęp do nich wcale nie jest prosty i zazwyczaj znaleźć można je tylko w sklepach zoologicznych.

Dlatego też, jeśli szukamy karm pełnowartościowych i zdrowych dla naszego psa czy kota, to nie znajdziemy ich w zwykłych sklepach. Trzeba udać się do tego, który jest zaopatrzony w asortyment dedykowany dla zwierząt. Co ważne w Krakowie jest sklep zoologiczny, gdzie na zakupy można udać się razem ze swoim czworonogiem

sklep zoologiczny

Zakupy razem z pupilem – sklep zoologiczny Kraków

Możliwość zakupów w towarzystwie z czworonogiem oferuje sklep zoologiczny Kraków Daisy mieszczący się przy ul. Grażyny 4 w Krakowie. Jest on zlokalizowany na terenie Centrum Handlowego Atut. Sklep należy do miłośników zwierząt, którzy nie wyobrażają sobie, aby zabronić wejścia do środka głównym zainteresowanym.

Dzięki temu można załatwić zakupy dla swojego pupila w czasie wyjścia na spacer, co jest po prostu praktyczne i bezpieczne – niektórzy praktykują pozostawianie psa na zewnątrz podczas zakupów, czego oczywiście nie powinno się w żadnym wypadku robić. Możliwość swobodnego wejścia z psem czy kotem do sklepu pozwala na zrobienie wygodnych i bezpiecznych zakupów, w doborowym towarzystwie.

Profesjonalne doradztwo

Warto zaznaczyć, że klienci sklepu zoologicznego Kraków Daisy mogą również liczyć na fachowe doradztwo w kwestii doboru akcesoriów, karmy czy suplementów, co jest szczególnie na wagę złota, dla początkujących opiekunów, którzy nie bardzo znają się na rodzajach karm i pozostałych aspektach związanych ze zwierzętami domowymi. To również możliwość po prostu zasięgnięcia fachowej porady na temat żywienia swojego pupila czy jego suplementacji oraz nowości, jakie są dostępne w tym zakresie na rynku.

Scroll to Top